Wynajem rowerów Zakopane

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych w zakopanem

Skorzystaj z naszej wypożyczalni rowerów w Zakopanym

Ruszaj w trasę z naszym rowerem elektrycznym

Wybierasz się do Zakopanego, pragniesz zwiedzać aktywnie nasze piękne, polskie Góry? Zachęcamy do aktywnego spędzania tego czasu wolnego. Nie musisz ze sobą zabierać swojego roweru – wypożycz go od nas, na miejscu. Nasze rowery są zawsze gotowe i przystosowane do górskich szlaków.

Dzięki naszemu rowerowi możesz aktywnie zwiedzać wszystkie szlaki górskie. Rowery elektryczne to także idealne rozwiązanie dla osób starszych lub z bolącymi stawami ponieważ można przemieszczać się bez konieczności pedałowania. Jednak gdy tylko najdzie nas taka ochota – śmiało, ruszaj w trasę!

Dlaczego warto wynająć rower elektryczny?

Zachęcamy do skorzystania z naszej wypożyczalni rowerów elektrycznych w Zakopanem. To czysta oszczędność. Decydując się na wynajem rowerów oszczędzasz przede wszystkim czas oraz pieniądze. Nie musisz także martwić się o stan rowerów czy ich konserwacje – nasze rowery są zawsze gotowe a akumulatory naładowane by ruszać z Tobą w trasę. Rower eletryczny bardzo szybko stał się ulubieńcem seniorów ponieważ umożliwia długie przejazdy na świeżym powietrzu bez nadmiernego wysiłku. Rowery elektryczne – Zakopane – tylko z naszą wypożyczalnią.

Dlaczego od naszej wypożyczalni?

Nasza wypożyczalnia rowerów w Zakopanym posiada nowe rowery, które są gotowe do jazdy a osprzęt przygotowano specjalnie do lokalnych ścieżek. Akumulator jest wydajny, siodełko wygodne. Przed każdym wypożyczeniem rower przechodzi przegląd, który daje gwarancję bezpieczeństwa korzystania przez rowerzystę.

wynajem rowerów Zakopane

Podziwiaj piękne widoki jadąc wypożyczonym, nowym rowerem elektrycznym. Dołącz do grona zadowolonych klientów. 

Nasza wypożyczalnia rowerów w Zakopanym cieszy się dużym zainteresowaniem dlatego nie trać ani chwili i wynajmij rower elektryczny jeszcze dzisiaj.