Trasy

Velo Czorsztyn

Skorzystaj z naszej wypożyczalni rowerów w Czorsztynie

Ruszaj w trasę Velo Czorsztyn!

Marzysz o aktywnie spędzonym urlopie? Kochasz rower i góry? Tour de Lake to pasjonaci nowoczesnych rowerów elektrycznych i miłośnicy gór. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy naszą wypożyczalnię rowerów, w której możesz wypożyczyć rower za niewielką cenę i ruszyć w trasę jeszcze dzisiaj.

Trasa, którą dla Ciebie przygotowaliśmy jest malownicza. To połączenie tego, co najlepsze – przepięknych widoków górskich i nowej ścieżki rowerowej.

Co jest na szlaku Velo Czorsztyn?

Na specjalnie przygotowanej trasie czeka na Ciebie ponad 30 kilometrów jazdy rowerem. Zaliczenie trasy będzie trwało około czterech godzin, a po drodze miniesz takie miejscowości jak Czorsztyn, Dębno czy będziesz miał okazję zobaczyć Zamek w Niedzicy. Trasa wiedzie wokół jeziora czorsztyńskiego. Świeże powietrze, dużo zakrętów, górek, pagórków ale i przyjemnych zjazdów. To wszystko czeka na Ciebie na trasie Velo Czorsztyn.

Dlaczego rowerem elektrycznym?

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma kondycję by przejechać w ciągu dnia 30 kilometrów. A nie chcemy nikogo pozbawiać przyjemności z poznawania tych cudownych tras i szlaków. Pedałuj i jednocześnie odpoczywaj. Aktywnie poznawaj trasę Velo Czorsztyn z rowerem elektrycznym od Tour De Lake.

Zapoznaj się z trasą Velo Czorsztyn

Rowerem Elektrycznym wokół tatr

Nie musisz posiadać własnego roweru.
Przyjedź do nas i wypożycz rower elektryczny – zaoszczędzisz czas i pieniądze. 
Ruszaj w górskie trasy i spędź czas aktywnie!