Trasy

Velo Czorsztyn z falami Dunajca do Szczawnicy

Skorzystaj z naszej wypożyczalni rowerów w Dunajcu

Ruszaj w trasę Velo Dunajec!

Lubisz aktywnie spędzać czas ale obawiasz się górskich tras? Zawsze miałeś marzenie by wziąć rower w góry? Z Tour de Lake jest to możliwe! Specjalnie z myślą o takich osobach jak Ty, powstała unikatowa wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Nasze rowery są nowe i zawsze gotowe do wyruszenia z Tobą w trasę. Zapoznaj się z naszą ofertą rowerów do wypożyczenia i zabierz ze sobą na dzień lub dłużej wybrany elektryczny jednośladowiec.

Co jest na szlaku Velo Dunajec?

Trasa Velo Dunajec została rozmieszczona wokół pięknego jeziora czorsztyńskiego i najbliższych jego okolicach. Jej długość wynosi nieco ponad 75 kilometrów i jest bardzo zróżnicowana. Jadąc Velo Dunajec czeka Ciebie mnóstwo pagórków, zjazdów, ciekawych zakrętów a przede wszystkim pięknych widoków! Start w malowniczym Czorsztynie, dalej, przy jeziorze, miniesz Hubkę, Dębno oraz zamek w Nidzicy. Następnie, jadąc przy samej granicy ze Słowacją, dojedziesz do Szczawnicy aby potem wrócić do Czorsztyna. Wszystko tuż przy górskim Dunajcu. Wyruszając w trasę nie tylko zwiedzisz urokliwe górskie miejsca ale także dostarczysz organizmowi dużą dawkę świeżego, górskiego powietrza. Ruszaj w drogę z rowerem elektrycznym od Tour de Lake!

Dlaczego rowerem elektrycznym?

Nie musisz posiadać kondycji maratończyka aby przebyć trasę Velo Dunajec. Nasze elektryczne rowery pomogą Ci w przebyciu najcięższych odcinków – wzniesień i pagórków abyś potem mógł cieszyć się i pedałować jadać z górki. Dzięki naszym rowerom przekonasz się, że przebycie 70 km nie stanowi problemu.

Zapoznaj się z trasą Velo Dunajec

Rowerem Elektrycznym wokół tatr

Nie musisz posiadać własnego roweru.
Przyjedź do nas i wypożycz rower elektryczny – zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Ruszaj w górskie trasy i spędź czas aktywnie!