Trasy

Velo Czorsztyn Plus

Skorzystaj z naszej wypożyczalni rowerów w Czorsztynie

Ruszaj w trasę Velo Czorsztyn Plus

Zawsze chciałeś wybrać się rowerem w góry ale twierdzisz, że górskie trasy są wyjątkowo ciężkie? A może nie masz możliwości by zabrać ze sobą swój rower? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną wypożyczalnię – nowoczesnych rowerów elektrycznych. Nasza wypożyczalnia mieści się w samym sercu gór – nad jeziorem czorsztyńskim w Maniowach. Nie musisz już martwić się o rower – wypożycz go u nas na miejscu na dzień lub dłużej i ruszaj w trasę. Posiadamy bogatą ofertę rowerów w atrakcyjnych cenach.

Co jest na szlaku Velo Czorsztyn Plus?

Jeśli lubisz wyzwania i piękne widoki to zachęcamy do zapoznania się z trasą, która biegnie wokół jeziora czorsztyńskiego. Nazwaliśmy ją Velo Czorsztyn Plus. „Plus” ponieważ jest dłuższa od standardowej trasy, jej długość liczy blisko 45km. Liczymy, że pokonanie tej trasy zajmie ponad cztery godziny, jednak jeśli robisz dużo zdjęć i postojów – może zająć nawet osiem godzin, gdyż widoki są naprawdę malownicze. Jadąc rowerem elektrycznym od Tour de Lake nie musisz martwić się górkami i trudnymi zakrętami – nasz rower posiada wbudowany napęd elektryczny, który będzie Cię wspierał wszędzie tam gdzie będzie taka potrzeba. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki – piękne jezioro lub wyjątkowy zamek w Niedzicy.

Dlaczego rowerem elektrycznym?

Uważamy, że rower elektryczny to doskonały pojazd dla wszystkich – zarówno zawodowców, którzy chcą się zrelaksować, jak i dla osób starszych, którzy nie mają dobrej kondycji a chcieliby aktywnie spędzić czas. Nasze rowery są nowoczesne, mają pojemne baterie oraz przystosowaliśmy je specjalnie do górskich tras Velo.

Zapoznaj się z trasą Velo Czorsztyn Plus

Rowerem Elektrycznym wokół tatr

Nie musisz posiadać własnego roweru.
Przyjedź do nas i wypożycz rower elektryczny – zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Ruszaj w górskie trasy i spędź czas aktywnie!